Najważniejsze wydarzenia z życia szkoły...
piątek, 24 marca 2017
Rekrutacja

Postępowanie rekrutacyjne rok szkolny 2017/2018.

Uchwała Rady Miejskiej w Lęborku w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych.konk j. ang. 2014

 

Zarządzenie Burmistrza miasta Lęborka w sprawie określenia na rok szkolny 2017/2018 terminów postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Lębork.konk j. ang. 2014

poniedziałek, 20 marca 2017
Szkolny konkurs MARZANNA 2017

Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny konkurs Marzann. Wszystkie klasy wzięły w nim udział i zapewne z pomocą rodziców i wychowawców powstało wiele pięknych Marzann. W dniu dzisiejszym jury w składzie: Sylwia Formella, Małgorzata Wolf, Wioletta Szymonik i Agnieszka Bednarek dokonało wyboru najładniejszych "pań". Wszystkie dzieła były niepowtarzalne i urocze. Pod uwagę jury wzięło estetykę, wkład pracy oraz materiały użyte do wykonania Marzanny.

Najlepsze w poszczególnych kategoriach okazały się Marzanny: klasy 1a (poziom 1-3 SP), klasy 6b (poziom4-6 SP) i klasy 3b GIM.

marz2

A to wszystkie panie Marzanny :)

marz1

wtorek, 14 marca 2017
Zaproszenie na Rajd Rowerowy

og._6

Wiosna nadchodzi...

marzec

 

piątek, 10 marca 2017
Najlepsza Klasa

W szkolnym plebiscycie na Najlepszą Klasę w roku szkolnym 2016/2017  zostały podliczone punkty. Po I semestrze i po dziesięciu zadaniach najwięcej punktów w szkole podstawowej zgromadziła w klasa 5a - wych. Magdalena Zielkowska i w gimnazjum 2b - wych. Ewa Ellwart.

Oprócz satysfakcji, nagrodą dla klas był wspólnie spędzony wieczór filmowy i poczęstunek. Nad przygotowaniem i organizacją spotkania czuwały opiekunki SU: W.Szymonik i A.Bednarek. Przed klasami kolejne wyzwania i zadania. Powodzenia!

5b3

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

W szkole, jak co roku, były obchodzone te dni na wesoło. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Spódniczki i Dzień Krawata. Uczniowie odpowiednio ubrani byli zwolnieni w tym dniu z odpytywania. Ponadto wszystkie dziewczynki, małe i duże były przywitane przez Mateusza i Filipa słodką niespodzianką.

kobb

kob

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 78