piątek, 18 maja 2018
„Kto się boi gżegżółki”

Nasza uczennica Laura Barzowska z 3c GIM zajęła 2 miejsce w Powiatowym Konkursie „Kto się boi gżegżółki”. Gratulujemy Laurze i opiekunowi pani Joannie Bulczak. Życzymy dalszych sukcesów.

laura

piątek, 11 maja 2018
Dbam o zdrowie

Kolejne nagrody i wyróżnienia tym razem w konkursie plastycznym „Dbam o zdrowie”.
Laureatkami zostały:
- Paulina Chrustowska 5a - II miejsce
- Oliwia Tobera 5b - III miejsce
- Julia Berlińska 5a - wyróżnienie
- Alicja Sakwińska 7a - wyróżnienie
Gratulujemy naszym uczennicom i opiekunowi Wioletcie Szymonik

zdrowie1

Nieobecna Alicja otrzymała już nagrodę. 

Więcej zdjęć na szkolnym fanpage: Dbam o zdrowie

 

środa, 09 maja 2018
Wystawa pokonkursowa

Także i u nas pojawiła się pokonkursowa wystawa prac: „Autyzm. Wiem, rozumiem, pomagam”, gdzie można obejrzeć wszystkie nagrodzone dzieła, w tym pięć rysunków naszych uczniów. Przypomnijmy, że podsumowanie konkursu odbyło się podczas Światowych Dni Autyzmu zorganizowanych w kwietniu przez Stowarzyszenie "Niebieski Skarb". 

autyzm1

poniedziałek, 07 maja 2018
Szkolny Truniej Fifa 2018

Pan Roman Klassa jest pomysłodawcą niecodziennych zmagań sportowych. Zorganizował I Szkolny Turniej FIFA. Zgłosiło się wielu uczniów, którzy na co dzień pasjonują się taką rywalizacją. Wśród nich jedna dziewczyna :) Trzymamy kciuki, zwłaszcza za Nikolę.⚽️

aa1

poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Majówka 2018

Majwka2018Plakat1

 

piątek, 27 kwietnia 2018
Apel z okazji 3 Maja

Ciekawy apel w formie wiadomości z czasów uchwalenia Konstytucji 3 maja przygotowali uczniowie klas piątych pod kierunkiem wychowawców: Katarzyny Klasy i Wojciecha Pięty. Gośćmi specjalnymi były starszaki z Przedszkola nr 6, którym uroczystość się bardzo podobała. 

3_maj

Bogata fotorelacja z apelu na fanpage szkoły: Apel 3 MajaApel 3 Maja1

 

 

poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Tydzień profilaktyki

Szkolny Tydzień Profilaktyki skierowany był do uczniów klas 4-7 SP i 2-3 GIM. Koordynatorkami akcji byli szkolni pedagodzy: Urszula Żulpo i Agnieszka Pietrzyk. W ciągu tych kilku dni odbyło się wiele ciekawych działań:

- spotkanie z ratownikiem medycznym 

rat

- klasowe gazetki o CYBER PRZEMOCY

cyber1

-  szkolny etap konkursu plastycznego "Dbam o zdrowie". Prace wykonane pod kierunkiem W.Szymonik wezmą udział w etapie powiatowym

rys

- pogadanka na temat zaburzeń w odżywianiu, przygotowana przez panią psycholog A.Warmowską

warm

Więcej na szkolnym Facebooku: szkola.podstawowa.4

piątek, 30 marca 2018
Życzymy wszystkim radosnych Świąt

wiel

 

środa, 28 marca 2018
Dzień Teatru

Dzisiaj odbył się Dzień Teatru. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć wystawę plakatów, strojów scenicznych, został rozstrzygnięty konkurs skrzyneczkowy i plastyczny, oraz scenki  teatralne w wykonaniu uczniów.

teatr_31

 A oto osoby odpowiedzialne za dzisiejsze teatralne zamieszanie: Lucyna Siedlik - pomysłodawca Dnia Teatru, aktorzy: Przemysław Jastrząbek, Zuzia Jastrzębska, Maja Bieluń, Leszek Weber, Mateusz Reszka, Halina Andryskowska-Dudek, oraz Karolina Brzeska i Wioletta Szymonik - organizatorzy.

teatr2

wtorek, 27 marca 2018
Szkoła Niepodległej

11 listopada przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła także chce uczcić tę wyjątkową rocznicę i w związku z tym przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Niepodległej” organizowanego w ramach programu „Niepodległa 1918-2018” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

niepo

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 56