Najważniejsze wydarzenia z życia szkoły...
poniedziałek, 28 listopada 2016
"Na piątkę z plusem"

plakatA3_EFRR

Celem projektu jest polepszenie jakości procesu kształcenia poprzez podwyższanie kompetencji uczniów oraz doskonalenie kwalifikacji n-li w zakresie podstawy kształcenia ogólnego w szkołach prowadzonych przez Gminę Miasto Lębork. Wsparcie oparte na wszechstronnej diagnozie skierowane będzie do osób, które bez udziału w projekcie nie mają szans na poprawę swojej sytuacji w zakresie edukacji i możliwości rozwoju.

Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie http://www.lebork.pl/aktualnosci/rekrutacja-do-projektu-na-piatke-z-plusem/

 

 
piątek, 25 listopada 2016
Dyskoteka ANDRZEJKOWA

D1

Z okazji zbliżających się ANDRZEJEK Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną. Biletem wstępu była neonowa bransoletka za symboliczną złotówkę. 

D2

Zabawa przypadła do gustu naszym najmłodszym uczestnikom, uczniom klas SP, którzy niechętnie opuszczali salę o ustalonej godzinie. W rolę DJ jak zawsze wcielił się pan dyrektor szkoły :) Waldemar Walkusz. W czasie dyskoteki czynny był szkolny sklepik prowadzony przez uczniów z klas 3 GIM.

Więcej zdjęć na fanpage SU: dyskoteka.andrzejkowa

 

sobota, 05 listopada 2016
Z Fantazją...

Z okazji Święta Bibliotek Szkolnym 4 listopada został zorganizowany Dzień Fantazji.

f21

Oprócz konkursu przygotowanego przez naszą bibliotekę, w którym każdy mógł wziąć udział, głównym zadaniem było ubranie się z fantazją. Liczyła się pomysłowość i odwaga w doborze kreacji.

f11

 

To był kolorowy i wesoły dzień :)  Stroje zostały sprawdzone i policzone, a zdobyte punkty dodane do punktacji Plebiscytu na Najlepszą Klasę roku szkolnego 2016/2017.  Więcej zdjęć na fanpage SU: Z Fantazją. Album.

piątek, 21 października 2016
Koncert Życzeń Bis...

... czyli Koncert Życzeń dla Rodziców i gości.

Uczniowie tak bardzo wcielili się w swoje postaci i byli dumni ze swoich ról, że chcieli wystąpić w dodatkowym koncercie, który odbył się 20 października w naszej nowej sali mini widowiskowej. Goście licznie przybyli na wieczorne przedstawienie. Przybyło ponad 40 osób, dla których również zostały przygotowane życzenia. Był to wieczór pełen wzruszeń, emocji i wspomnień. Więcej zdjęć na Koncert Życzeń Bis

kon1

poniedziałek, 17 października 2016
Koncert Życzeń

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października odbył się Koncert Życzeń przygotowany przez uczniów i opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Przez tydzień zbierane były kartki i laurki z życzeniami dla nauczycieli i pracowników szkoły, których treść odczytywano w czasie koncertu. W przerwach między kolejnymi życzeniami występowali uczniowie wcielając się w role artystów z dawnych lat. Na scenie można było zobaczyć m.in. Karin Stanek, Elvisa, Franka Kimono, Filipinki czy Rominę i Al Bano.
Bogata fotorelacja z koncertu na stronie facebook.SU

den

den1

niedziela, 02 października 2016
Szkolny Dzień CHŁOPAKA

chlopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.
Samorząd Uczniowski przygotował słodkie niespodzianki, które od samego rana wręczały Maja i Julia z 2b. Jak widać na zdjęciach, lizaki sprawiły chłopakom (małym i tym większym) sporo radości.
Więcej zdjęć na:https://www.facebook.com/samorzad.uczniowski.543/photos/…

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 74